קורס מנעולן

כניסה לחברים רשומיםעקבו אחרינו

צור קשר

*
*
*

שאלות נפוצות

שאלות נפוצות של תלמידים חדשים המצטרפים לקורס מנעולן מקוון בית הספר לפורצים מקצועיים

שאלות נפוצות

שאלות נפוצות

 

 

שאלה:אם יש שיעור שלא הבנתי מספיק ואני חש שאני צריך עזרה בשיעור ספציפי זה, מה עליי לעשות?

 

תשובה:חזור על השיעור שוב, ייתכן שבפעם השנייה תבין יותר בקלות מה שלא הבנת בתחילה ואם יש שיעור או מס' שיעורים שאתה מעדיף להתחזק מאוד פשוט, תבוא לשיעור פרטי אצלי בבית המלאכה להשתלמות, נקבל אותך בשמחה רבה.

 

שאלה:אני חיילת משוחררת, מתעניינת בקורס, האם יש מנעולניות? האם לדעתך זה מתאים לאישה? האם להיות מנעולנית זו עבודה פיזית קשה שצורכת כוח פיזי?

 

תשובה:חד משמעית אני בטוח שהמקצוע מתאים לנשים, כן יש מנעולניות, לצערי מעט מאוד, אני אשמח מאוד להפנות אותך לאתרים של מנעולניות בעולם ואני מכיר אישית מנעולנית אחת בארץ שמתפרנסת יפה מאוד משכפול מפתחות ושירותי מנעולנות, היא לובשת סרבל עבודה כל היום, היא מאוד חביבה ומאוד אוהבים אותה במודיעין, שם החנות: כל-בו מודיעין.

בקשר לצורך פיזי ב-90% מהמקצוע אין שום צורך בכוחות מיוחדים, לא צריך להיות שרירן על מנת להחליף צילינדר, על מנת לפתוח דלת, על מנת לפתוח רכב, את תראי בקורס שכל שיטות הפתיחה הן שיטות פתיחה שאינן מצריכות כוח, לשכפל מפתחות זה בכלל נושא שעדינות נשית יכולה רק לתרום, ייתכן שאת תהיי מנעולנית טובה יותר מהרבה גברים כי יש בעבודה שלנו הרבה דיוק בכל הקשור לשכפול, לא עובדים עם פטישים כבדים על מנת לפרוץ מנעולים. 

יש מקרים שיתכן שתעדיפי לשלוח מנעולן שרירי שתהיי עימו בקשר, מקרים נדירים אלו יבצרו כאשר לקוח יזמין עבודה כמו: לעקור דלת ולהרכיב את הדלת בצד אחר של הבית, לפרוץ כספת חצי טון ולהוציא את הדלת 30 ק"ג ולקחת אותה לתיקון, רק במקרים נדירים אלו אולי צריך להיעזר בשירותי סבלות ולא חייב להיות מנעולן מי שמוביל את הדברים ממקום למקום, כל השאר את תהיי מנעולנית יוצאת מן הכלל.  

 

שאלה:אני רואה מודעות של מנעולנים שכותבים: "שירות 24 שעות ביממה", האם אתה ממליץ לספק שירות 24 שעות ביממה? ואיך זה עובד?

 

תשובה:אם אתה קובע שאתה מבקש 250 ₪ לפתוח מנעול בשעות היום ולהרכיב מנעול חדש בעוד 250 ₪, שכרך 500 ₪ בעבודה זאת, אם תקבל פי 3 לספק את אותו שירות ב-1 בלילה אתה יכול להיות מנעולן מצליח שלא נותן שירות 24 שעות ביממה, אני אישית מספק שירות 24 שעות ביממה וזה נכון לגביי הרבה עסקים, בוא ניקח דוגמא:פיצרייה שכונתית שמאוד מאוד מצליחה שתעבוד עד 4 אחר הצהריים, לדעתי האישית אם הפיצרייה תספק שירות 24 שעות ביממה או עד 2 בלילה ויש לה הזמנות רבות עד השעה 4 יהיו לה הזמנות נוספות סך ההזמנות שלה יגדל משמעותית, אתה צריך להחליט אם אתה עובד 3 שעות אחרי שעות העבודה שלך במשרד ( אם אתה עובד במשרד ) או אתה עובד 10 שעות ביום בתור מנעולן או שאתה זמין לשירותי מנעולנות 24 שעות ביממה, אין זה אומר שאתה יושב בחנות פתוחה 24 שעות ביממה, אנחנו לו פאב או בית קפה, כאשר אנחנו נותנים שירות 24 שעות ביממה אנחנו מספקים שירות בשעה 12 בלילה ובשתיים בלילה למי שהגיע משדה התעופה והדלת רב בריח אינה נפתחת לו ומבקש מנעולן שנותן שירות בכל שעה, אל תשכח שהשכר שתקבל לתת שירות בשעה 2 בלילה יהיה פי 2 או פי 3 משכר שתקבל בשעות הפעילות הרגילות, אני שואל אותך שאלה:אם פרסמת שאתה מנעולן שמספק שירותי מנעולנות 24 שעות ביממה ואתה תקבל קריאה אחת ביום ב-12 וחצי בלילה ואתה תקבל 800 שקלים על פתיחת הדלת ועוד 400 שקלים על תיקון הדלת כולל הרכבת צילינדר, האם אתה מוכן לשרת לקוח חצי שעה או שעה בעד 1200 ₪ שיכולים להצטבר להכנסה נוספת של 20,000 ₪ בחודש בנוסף להכנסות משעות הפעילות הרגילות, אם התשובה שלך היא "כן" אז אתה חושב כמוני כי אני מאוד רוצה לעבוד, אם התשובה שלך היא "לא" אז זוהי זכותך ואתה מוכן להסתפק ולתת שירותי מנעולנות בשעות פעילות רגילות, ההמלצה שלי היא לספק 24 שעות ביממה ולקבל עבודות ביום ובלילה.

כשיש מספיק כסף בכיס לא צריך לישון בכלל. 

 

שאלה:האם התעודה שאני מקבל מהקורס הנוכחי היא תעודת מנעולן שטובה גם לחו"ל?

 

תשובה:כן, התעודה שאתה מקבל היא כתובה בעברית, אין שום בעיה לבקש ממני להדפיס תעודה בשפה שאתה מבקש, ב 12שפות.

אם אתה מנעולן שלמד מנעולנות בישראל וחבר בעמותת המנעולנים בישראל כפי שאתה תהיה בסיום קורס זה, התעודה שלך היא תעודה שמעידה שלמדת מנעולנות מקצועית ואתה יכול לספק שירותי מנעולנות וישירותי פריצה לרכבים ובתים וכספות בכל העולם, בוודאות מוחלטת כל הרכבים בעולם נסגרים באותה שיטה, לגבי מנעולים שסוגרים דלתות, ממדינה למדינה הדלתות והמנעולים משתנים בצורתם אך לא בשיטות הפריצה, כאשר אתה מורגל לעבוד במדינת ישראל אתה אלוף העולם בשאר המדינות בעולם והסיבה לכך שבנושא של בטיחות, סגירת דלתות וסגירת כספות אנחנו נחשבים מתקדמים לעומת העולם, למשל: 

אצלנו בישראל זה כמעט סטנדרטי שבכל כניסה לבית יש דלת מחוסמת שסוגרת 7 בריחים, רב זרועות ויש צילינדר נגד קידוח כדוגמת רב בריח, חוסם שריונית, לעומתנו ארצות הברית למשל ואירופה הסטנדרט שם הוא דלתות עץ עם צילינדר פשוט אז אין כל ספק שאם טבילת האש שלך היא ישראל אתה תהיה אלוף בכל מקום אחר, גם בכספות אנחנו נחשבים מדינה שמייצרת כספות עם רמות מיגון גבוהות במיוחד, רוב הכספות הנמכרות בעולםשאינן מיוצרות בישראל, מיוצרות בסין, טייוון, אירופה הן כספות שהרבה יותר קלות לפריצה כפי שתראה בקורס.

 

 

שלום וברכה

נתקלתי בפרסום של הקורס ברדיו, ולאחר שהסתכלתי באתר הקורס, הייתי מעוניין לשאול מספר שאלות שעלו לי באופן אישי, לאחר בעיון בתוכן המקוון

 

קצת רקע עליי, אני בן 42, מחפש כיוון פרנסה חדש, לאחר שהתעסקתי בניהול מוסדות חינוך בשנים האחרונות

השאלות שלי

1. התייחסת לנושא באתר אבל רציתי לחדד את הנקודה- אני בלי גישה טכנית מפותחת בלשון המעטה, עד כמה הדבר אמור להקשות עליי, עד כמה צריך ידיים טובות וחוש טכני בשביל להצליח בעבודה (לא רק לעבור את הקורס)?

2. אני רואה המון התייחסות לקורס המקצועי ולליווי, אבל לא ראיתי התייחסות של הבוגרים לגבי היקף ההכנסה שלהם כמנעולנים.

אני מעוניין לעבוד בשעות היום בלי לרוץ בלילות, ואני לא עובד בשבתות. אני מעוניין בעבודה לא אינטנסיבית, כלומר לא לרוץ כמו משוגע, לאיזה סדר גודל הכנסה אני יכול לצפות? הסכומים שאתה כותב נשמעים מאוד מאוד גבוהים

3. אם אפשר להרוויח הרבה כסף בתור עצמאי מדוע בכל זאת יש מנעולנים שעובדים כשכירים?

4. סליחה על השאלה  אבל מדוע אתה מעוניין להשקיע ולהגדיל את כמות המנעולנים בארץ?

5. איך אני אמור לתרגל בבית על מנעולים מעבר למה שיש לי בבית? איך אתרגל פריצת מנעולים שאין לי גישה אליהם? כספות רכבים וכו'

 

אני עובד במשך היום במקום בו אין קליטה ואין לי אפשרות לדבר במשך היום, עד איזה שעה בערב אפשר להתקשר אליך?

 

הרבה תודה רבה על תשובתך אלי
--

 

 

 

בשמחה אנו עונים לשאלותיך,

 

1.לגבי חוש טכני אין כל ספק שאם היה לך חוש טכני של איש עם ידיים לעבודה אז היה לך קל יותר ואם מדובר בבן אדם שאין לו חוש טכני ייקח לו קצת יותר  זמן לתרגל את החומר , אז מה , אין עם זה שום בעיה אני יכול לומר לך שמכיוון שהיום הכלים באיכות כל כך טובה זה לא נורא להיות חסר חוש טכני.  

 

2. אינני מבין מדוע אתה אומר שהבוגרים שלי לא מתייחסים להכנסות שלהם, בהחלט יש בדף הבוגרים הממליצים התייחסות להכנסות , ניקח כדוגמא את אשר ליברמן אשר מספר שהכנסותיו עוברות את 30 אלף השקלים בחודש, אנא ממך, התקשר טלפונית לשאול אותו. אם אתה מדבר על הכנסות של 5-10 אלף שקלים בחודש אתה מדבר איתי על השלמת הכנסה, יש הרבה מנעולנים שממשיכים בעיסוקם הקודם ומבצעים השלמת הכנסה כמנעולנים.

 

3. אינני מכיר הרבה מנעולנים שכירים, מעט שבמעטים .

 

4. אני מעוניין להגדיל את כמות המנעולנים רק מבחינה רווחית. מכיוון שאני מלמד מנעולנות בארץ ובעולם ויש לי חנות למנעולים בירושלים, זה מאוד מתאים  ורווחי.

 

5. אתה מגיע אלי כפי שרשום לך באתר לעשרה שיעורים מעשיים בהם אנו מתרגלים את כל החומר שצפית בו בשיעורים התיאורטיים. כל מנעולן מספק שרות מנעולנות בבתי לקוחות ולכל מנעולן יש בית, אתה יכול לתרגל מה שתרצה, החלפה פרוק והרכבה של צילינדר רב בריח,  פירוק והרכבה של מנעול באמבטיה ושירותים, פתיחת רכב ובכל הנוגע לדברים שאין לך בבית כגון כספות וכו' נתרגל בבית המלאכה שלי.

 

 

 

בועז פמסון,

מנהל בית הספר הגבוה למנעולנות מקצועית בישראל,

מייסד ומנהל "קורס מנעולן מקוון".

 

 

הצטרף אלינו לעבוד כמנעולן מקצועי

טלפון - 1800-80-20-20

אדוורד 052-7766331

פמסון בועז 0549552222

ז שלום ,

 

שמי איתן, תושב חיפה בן 53 ופנסיונר צעיר מדי לפנסיה J, בעל חוש טכני המחפש עיסוק מעניין הנותן הכנסה נאה.

לאחרונה שמעתי פרסום ברדיו על חוסר במנעולנים , ולאחר שנעלתי את מפתח הסוזוקי אלטו שלנו בקצרין בערב יום שישי האחרון והמנעולן היחיד שהסכים לבוא מקרית-שמונה דרש 550 שח,עניין יקר (סובייקטיבית) ..ואולי לא (אובייקטיבית) בהתחשב בעובדה שיש לו נסיעה של כשעה לכל כיוון,  (בסופו של עניין כאילתור גס החדרתי מוט דק קשיח שמצאתי בסביבה דרך גומיית החלון הקדמי ובלחיצה על מפסק נעילת הדלתות חסכתי את מחיר המנעולן..עכשיו רק נשאר לי לתקן את הנקבים בגומיה ..), אז ירד לי האסימון להתעניין בנושא זה.מכאן הגעתי ישר לאתר שלך ולמכתבי בוגרייך המרשימים, עלי להודות, ואני מאמין ומקווה שיש מאחוריהם אמת מלאה.הרשים אותי זה שהם דיברו עליך טובות כאדם טוב בעיקר.

האם מנעולים מכניים, כמו הרבה דברים שהמחשב החליף אותם (שעונים לדוגמה), אינם משהו שתוך מספר שנים לא יהיו קיימים? האם אני רוכש מקצוע שעוד מעט ילך עליו הכלח?

לעצם העניין, אני מתעניין בקורס מנעולנות ופריצת מנעולים, ואשמח לקבל יותר פרטים על הקורס.אני מבין שיש אפשרות לקורס מקוון+תרגול מעשי.ונראה לי שהשילוב הזה הינו הכרחי.

כיצד ניתן להתגבר על מכשול המרחק הגיאוגרפי בשלב ההתמחות המעשית בירושלים?

מה קורה אם נרשמתי לקורס ולאחר מספר שיעורים הבנתי שזה לא בשבילי?האם הלך הכסף?כיצד אוכל להתחייב על נושא שאיני יודע אם זה לטעמי או לכישוריי? בכל זאת מדובר על סכום של כששת אלפים שקלים.

אגב, התרשמתי מהשיעור לדוגמה שלך עם הרב בריח דור 1.נראה לי פשוט עד גיחוך. וההדגמה ברורה ויפה.

מאחר וזמני פנוי עד מאד, הייתי רוצה לקצר את משך הלימוד וההתמחות, והייתי שמח לשמוע כיצד אתה רואה את מסלול הלמידה העתידי שלי.

 

בברכה,

 

 

הצטרף אלינו לעבוד כמנעולן מקצועי

טלפון - 1800-80-20-20

פמסון בועז 0549552222

 

לראש העמוד לראש העמוד

כותרת שאלה מספר 1

לראש העמוד לראש העמוד
 SSL 
דרונט בניית אתרים
מנעולן בירושלים | פורץ מנעולים בירושלים